Organizator

Grupa „Military Operation Rescue Team” (MORT) rozpoczęła oficjalnie działalność w roku 2012 jako jedna z ekip tworzących Stowarzyszenie „Koalicja Wschód”. Założycielem był Daniel „ParQs” Piotrowski.

Reaktywacja grupy nastąpiła w lipcu 2014.
W chwili obecnej M.O.R.T. działa niezależnie na terenie woj. świętokrzyskiego. Grupa składa się z 16 osób z różnych miast. Trzon teamu znajduje się w Busku Zdroju.

Cele Grupy:

A. doskonalenie umiejętności przydatnych podczas uprawiania airsoftu;

B. podnoszenie umiejętności w zakresie taktyki, surwiwalu, jak również rozwój wiedzy w oparciu o TCCC, PHTLS oraz ITLS

C. rozwój zainteresowań w zakresie wojskowości i militariów;

D. rozwój umiejętności niesienia pierwszej pomocy w warunkach bojowych jak też w życiu codziennym;

E. zagospodarowanie czasu wolnego członkom teamu, poprzez integrację w grupie, oraz działalność na rzecz społeczności airsoftowej.

F. bliska współpraca z innymi grupami asg, stowarzyszeniami itp..

Czym jest „Taktyka Czerwona”?

Jest to sztuka wojenna obejmująca swym działaniem zasady i techniki ewakuacji, ratowania i zabezpieczenia żołnierza rannego w strefie walki (Medycyna Pola Walki). Zawiera przygotowanie i prowadzenie działań ratunkowo-ewakuacyjnych przez pododdziały i oddziały oraz pojedynczych żołnierzy.

Działalność:

Jak na razie największym sukcesem grupy jest cykl imprez „Misja Afganistan” (MA2014 – >300 uczestników, Nightfall >80, MA2015 >600, Nightfall II >180, MA2016>700, Nightfall III>200). Team dopiero się rozkręca, mamy sporo sprzętu oraz doświadczenia wyniesionego z organizacji mniejszych i większych spotkań airsoftowych i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do grupy, nie będzie to problemem. Napisz coś o sobie, czym się zajmujesz i czy masz doświadczenie w airsofcie. Na pewno odpiszemy! Zapraszamy graczy 18+ (16+ na specjalnych zasadach) z okolic Buska Zdroju lub też z całego świętokrzyskiego (o ile masz możliwość dojechać bezproblemowo na treningi i strzelanki),

Granice wiekowe: 18+

Umundurowanie:
tymczasowo wz.93

Zasady przyjęcia:
Grupa otwarta.

Szczegóły rekrutacji podane zostaną w mailu lub telefonicznie, po wcześniejszym kontakcie z dowódcą grupy.

Teren działania:
Województwo Świętokrzyskie

Kontakt z dowódcą:
tel. 501611423 Daniel
@.   danny.piotrowski@gmail.com

projekt mort camo m2

 

Komentowanie jest wyłączone