Rejestracja / Zapisy

START ZAPISÓW 1 GRUDNIA O GODZINIE 21.00

Formularze rejestracyjne dla poszczególnych stron:

Zapisów do ISAF, Talibów, Sojuszu Północnego nie prowadzimy – BRAK MIEJSC! 

 

Pozostałe:

Zapisy na Media /Press otwarte będą od przyszłego tygodnia.

 

 UWAGA WAŻNE INFO!

1) Uwzględniane będą tylko te zgłoszenia w których wpisany będzie nick pod którym zarejestrowani jesteście na forum zlotowym ( http://misjaafganistan.com.pl/forum/).

2) Prosimy o poprawne wpisanie adresu e-mail, błąd może skutkować nieotrzymaniem wiadomości z potwierdzeniem rejestracji i numerem konta.

3) Podawanie numeru PESEL do ubezpieczenia grupowego nie jest obowiązkowe. Można ubezpieczenie NNW wykupić na własną rękę, kwota ubezpieczenia nie może być mniejsza niż 30 000 zł, ubezpieczenie od sportów wysokiego ryzyka. Dokument trzeba będzie okazać przy rejestracji na zlocie, bez niego nie wpuścimy na teren rozgrywki.

4) Zgodnie z regulaminem imprezy (http://misjaafganistan.com.pl/regulamin/regulamin) organizator ma prawo odmówić uczestnictwa dowolnemu zgłaszającemu bez podania przyczyny odmowy.

5) Lista uczestników udostępniona zostanie na forum zlotu w dziale widocznym dla zarejestrowanych forumowiczów nie później niż 5 dni po rozpoczęciu zapisów na zlot.

6) Na wpłatę czekamy 7 dni po wysłaniu przez nas potwierdzenia o dostaniu się na listę uczestników.

7) Administratorem danych osobowych z formularza jest Daniel Piotrowski i tylko on ma wgląd do danych szczegółowych (PESEL). Dane wykorzystane zostaną tylko w celach zlotowych – lista, ubezpieczenie. Dwa tygodnie po zlocie zostaną wykasowane.

Wszelkie inne informacje znajdziecie na stronie http://misjaafganistan.com.pl/

Powodzenia

Daniel

Komentowanie jest wyłączone